امروز  پنجشنبه, ۱۳۹۸/۰۱/۲۹    |     لومیر جزو برترین تولید کننده های لوله های برق در ایران
 • ارتباط با ما

  02122260035

 • ایمیل

  info@lumiere.ir

دریافت کاتالوگ
درباره ما - لومیر

شناخت لومیر

شرکت مهندسی و تولیدی لومیر، با استعانت از پروردگار و تکیه بر دانش، تجربه و پشتکار مدیران همچنین با کمک نیروهای جوان و متخصص خود به منظور تولید محصولاتی با کیفیت عالی و مطابق با نیازهای مشتریان پا به عرصه تولید صنعت لوله و اتصالات پلیمری در کشور عزیزمان ایران نهاد.
اگرچه این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون، فراز و نشیب های فراوانی را تجربه کرده است، اما اینک با اندوختن کوله باری از دانش و تجربه توانسته است به یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین کارخانجات تولیدی لوله و اتصالاتU-PVC با کد ثبتی 167642 منطبق بر آخرین استانداردهای بین المللی تبدیل شود.
این امر در سایه مدیریت علمی و متعهد، نیروی انسانی کار آزموده و مجرب و آشنا به علم روز دنیا، داشتن مدرنترین دستگاهها و کامل ترین آزمایشگاه محقق شده است.
شرکت لومیر هم اکنون عنوان بزرگترین صادرکننده لوله و اتصالات U-PVCکشور را در اختیار دارد. مدیران ارشد این مجموعه همواره سعی داشته اند به کمک تکنولوژی روز دنیا و البته پرسنل و متخصصین زبده و سخت کوش، بهترین و با کیفیت ترین محصولات قابل رقابت با سایر تولیدکنندگان کشوری با چند دهه سابقه را تولید و به بازار ایران و کشورهای همجوار عرضه نماید. رسالت و خط مشی ما، مشتری مداری، توزیع گسترده به تمام نقاط ایران و کشورهای همجوار و همچنین قابل دسترس بودن برای مشتریانی است که به کیفیت، استحکام و قیمت متناسب اهمیت می دهند.
 

معرفی شرکت لومیر

لومیر، یک شرکت مهندسی و تولیدی ایرانی است که به همراه شرکت های زیرمجموعه و نمایندگی های رسمی فروش خود در چندین استان کشور در زمینه توسعه و ساخت و همچنین تولید فعالیت می کند.
از آغاز تاسیس، گروه لومیر اجرا و همکاری چندین پروژه بزرگ را در کارنامه خود ثبت نموده است. علاوه بر آن محصولات گوناگون و خدمات مختلفی را به مشتریان خود عرضه می کند.

 
 


گروه مهندسی لومیر در گذار از چهار مرحله متوالی، به جایگاه امروزین خود رسید. این چهار مرحله به ترتیب عبارتند از:
مرحله اول:
 • طراحی و مهندسی و تامین تجهیزات اصلی کارخانه از خارج
 • عملیات اجرایی و ورود به عرصه تولید
مرحله دوم:
 • سرمایه گذاری مستقیم در پروژه های صنعتی و ساختمانی
مرحله سوم:
 • صادرات به کشورهای همجوار ایران
 • ورود به بازارهای بین المللی
مرحله چهارم:
 • تمرکز بر تحقیق و توسعه و طراحی محصول
 • توسعه محصولات فعلی در جهت نیاز مشتریان
مسؤلیت اجتماعی
تعهد به جامعه و محیط زیست، مفهومی چند وجهی در گروه لومیر است. ما همواره، در جایگاه یک مجموعه صنعتی پیشرو، در توسعه کسب و کار، مسؤولیتهای اجتماعی خود را مد نظر داشته‌ایم.
توجه به مقولات سلامت، ایمنی، محیط زیست (HSE) مورد تأکید همیشگی مدیران اجرایی ما بوده و نقشی مهم در سراسر گروه لومیر، در دفتر کار و کارخانه؛ داشته و دارد. این امر ریشه در اهمیت حفظ سلامت منابع انسانی به طور عام و به ویژه دخیل در کسب و کار لومیر و نیز اهمیت حفاظت از محیط زیست دارد.
شرکت لومیر،باهدفارتقاءنگاهخوددرحوزه محیطزیست و دستیابیبهاستاندارهایموجوددراینزمینه،اقدامبه نشر مقالات متعدد زیست محیطی نموده است.
 
شفافیت کسب و کار
فرآیند کسب و کار در گروه لومیر، بر اساس نظام ساختاریافته‌ای در جریان است. در این ساختار که براساس تجارب منتج از فعالیتهای انجام گرفته از ابتدای تأسیس تاکنون طراحی شده است؛ اولویت اصلی برشناسایینیازمندیهایمشتریاندرصنعت تولید و خدمات مهندسی نهاده شده است.
مشتریان، شرکای تجاری جدید یا نمایندگی های رسمی گروه لومیر برای برقراری ارتباط با ما می‌توانند با توجه به حوزه همکاری مورد علاقمندی خود اعم از اجرای پروژه‌های جدید، دریافت خدمات و محصولات یا ارائه پیشنهادات در زمینه‌ توسعه همکاریهای تجاری با ما در تماس باشند.